Депутатські звернення:

Президентові України Порошенку П.О.

Номер: 1075-11/110714-0-С
Дата: 11-07-2014

 відповідь щодо внесення змін в Указ «Про опублікування актів законодавства в інформаційному бюлетені «Офіційний Вісник України»

 

Текст звернення:

 

Президентові України

Порошенку П.О.

                                                                   

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

                                                                                      

Шановний Петре Олексійовичу!

 

Керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам внести зміни в Указ «Про опублікування актів законодавства в інформаційному бюлетені «Офіційний Вісник України», виключивши з нього пункт про обов’язковість забезпечення друкованим виданням Вісника всіх підприємств.

            Як стало відомо, Міністерство екології та природних ресурсів України, на основі згаданих норм (які пропонується скасувати), вимагає від підконтрольних йому підприємств і установ забезпечити передплату бюлетеня «Офіційний Вісник України» і щоквартально інформувати про виконання цього прохання. 

Наприклад, Національні заповідники та інші установи не розуміють, навіщо їм передплачувати Вісник, в якому лише інколи публікуються законодавчі акти, дотичні до їх роботи. Більше того, всі ці законодавчі акти доступні в Інтернеті і функція Вісника сьогодні зведена лише до того, щоби мати офіційне посилання на дату опублікування акту. 

Щоб виконати цю функцію, достатньо того, щоб на сайті Уряду зазначалася дата публікації акту. Адже публікація - це не друк, а це факт оприлюднення, тобто дата оприлюднення. Встановити дату оприлюднення на будь-якому офіційному сайті не складає ніякої проблеми. На сьогодні ж редакція Вісника лише компілює інформацію і розповсюджує її на папері, в чому немає ніякої потреби і що є до того ж, екологічно шкідливим, адже вимагає знищення дерев, з яких виробляють папір. Тому перехід на електронний оббіг інформації швидкий, дешевий, екологічно ощадливий і дає можливість ресурси підприємств використати на більш актуальні витрати. Необхідність переходу на використання інформації лише в електронної вигляді назріла вже давно ( і цей спосіб зберігає і гроші, і природу).

 

 

 З повагою

                                                                          

 

Народний депутат України                                        О. Бригинець Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2020

Полезные новости