Депутатські звернення:

Міністрові охорони здоров’я України Мусію О.С.

Номер: 1072-10/100714-0-С
Дата: 10-07-2014

відповідь щодо недопущення економії фінансування та скорочення штату медичних працівників КЗ ВРР (Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги) Васильківського району Київської області

Текст звернення:

 

 

Міністрові охорони здоров’я України

Мусію  О.С.

                                                                              

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Олеже Степановичу!

 

До мене як до народного депутата України надійшло звернення трудових колективів КЗ ВРР (Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги) Васильківського району Київської області, які вкрай стурбовані тим, що керівництво районного центру змушує медичних працівників писати заяви з проханням надати відпустку за власний рахунок, за власним бажанням на 14 календарних днів. Такі дії керівництво комунального закладу пояснює відсутністю достатнього фінансування.

Як повідомили заявники, колективи попередили, що в разі не написання відповідних заяв, в кінці року медичні працівники або не отримають заробітну плату, або відбуватиметься скорочення штату.

Медичні працівники вкрай обурені такими діями керівництва, адже за умов малої заробітної плати, відпустка за власний рахунок призведе до зменшення отриманої заробітної плати, яка не покриє щомісячних витрат навіть за сплату комунальних послуг, не кажучи про продуктовий кошик та необхідні витрати (ліки, одяг, оплата проїзду тощо).

Враховуючи зазначене, керуючись законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням вжити відповідних заходів реагування направлених на недопущення економії фінансування та скорочення штату медичних працівників КЗ ВРР (Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги) Васильківського району Київської області. Та провести службове розслідування і вжити відповідних заходів реагування.

 З повагою

                                                                          

 

Народний депутат України                                   О. Бригинець 


Теги: МОЗ

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2020

Полезные новости