Депутатські звернення:

Кабінет Міністрів України

Номер: 1071-10/100714-0-С
Дата: 10-07-2014

 

Кабінет Міністрів України

                                                                              

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

До мене як до народного депутата України надійшло звернення трудових колективів КЗ ВРР (Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги) Васильківського району Київської області, які вкрай стурбовані тим, що керівництво районного центру змушує медичних працівників писати заяви з проханням надати відпустку за власний рахунок, за власним бажанням на 14 календарних днів. Такі дії керівництво комунального закладу пояснює відсутністю достатнього фінансування.

Як повідомили заявники, колективи попередили, що в разі не написання відповідних заяв, в кінці року медичні працівники або не отримають заробітну плату, або відбуватиметься скорочення штату.

Медичні працівники вкрай обурені такими діями керівництва, адже за умов малої заробітної плати, відпустка за власний рахунок призведе до зменшення отриманої заробітної плати, яка не покриє щомісячних витрат навіть за сплату комунальних послуг, не кажучи про продуктовий кошик та необхідні витрати (ліки, одяг, оплата проїзду тощо).

Враховуючи зазначене, керуючись законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь з проханням вжити відповідних заходів реагування направлених на недопущення економії фінансування та скорочення штату медичних працівників КЗ ВРР (Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги) Васильківського району Київської області. Та провести службове розслідування і вжити відповідних заходів реагування.

 

 

 З повагою

                                                                          

 

Народний депутат України                                        О. Бригинець 


Теги: КМУ

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2020

Полезные новости