Депутатські звернення:

Генеральному прокуророві України Пшонці В.П.

Номер: 85-217/171013-13-З
Дата: 17-10-2013

 

Генеральному прокуророві України

Пшонці В.П.

01011, м. Київ, вул. Різницька, 13/15

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Павловичу!

До мене як до народного депутата України звернулися громадські активісти, мешканці будинку №168 по вул. Фрунзе в м. Києві, з приводу незаконного будівництва ТОВ «УВ’ЄТ» споруди по вул. Фрунзе 168А в м. Києві.

Керуючись ЗУ «Про статус народного депутата України», звертаюся до Вас з проханням розглянути звернення ініціативної групи буд. №168 по вул. Фрунзе в м. Києві, вжити заходи прокурорського реагування з перевіркою, на підставі чого здійснюється користування земельною ділянкою ТОВ «УВ’ЄТ», чи здійснюється оплата оренди та хто на даний час є власником  зазначеної земельної ділянки, чи надавалось  Головним управлінням містобудування та архітектури в місті Києві Київської міської державної адміністрації архітектурно-планувальне завдання на проектування будівництва об’єкту, який термін дії архітектурно-планувальних завдань, чи проводились громадські слухання, чи розглядалась та погоджувалась проектна документація, чи зареєстрована належним чином та в повному обсязі декларація про початок виконання підготовчих робіт та чи надавались Головним управлінням містобудування та архітектури в місті Києві Київської міської державної адміністрації містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.

Відповідь прошу надати мені особисто, копію – Роскошній М.М. (м. Київ, вул. Фунзе, 168, кв. 17).

Додатки: копія заяви, копія скарги, копія листів (6 арк.)

 

         З повагою,

                                                                                                             О. Бригинець

 

           Народний депутат України                                                       (посв. № 438)                                                                          Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости