Розділ 19. Двері відчиняються

Добавлено: 2007-10-19 13:34:33

Тьотя усміхнулася, щоб щастило, і першою увійшла у розчинені двері. Іннуся з Юрчиком не вагаючись ступили за нею. На них чекав справжній чарівний світ. Я хвилювався, діти також хвилювалися.
(Щойно Іннуся з Юрчиком зникли зі своєї дитячої, як із дзеркала вийшов ворон-шериф із почту принцеси Анжеліки. Ворон-шериф вискочив на балкон до ворона-мажордома. Ворони про щось почали радитись. Мажордом віддав ворону-шерифові якісь вказівки, а потім підняв одне крило. На крилі з’явилася карта міста, і ворони заходилися її вивчати, щось жваво обговорюючи. А потім пером другого крила ворон-мажордом показав на карті якесь місце. Обидва закивали. Ворон-мажордом струснув карту з крила, вона зібгалася й полетіла кудись униз із тринадцятого поверху. Ворон-шериф відсалютував ворону-мажордому, знявся у повітря й полетів – мабуть, у те місце, яке вони ретельно вивчали на мапі.)
Тим часом діти, Іннуся з Юрчиком, опинилися в якомусь передпокої. Двері, які вели із передпокою далі, мали просто розкішний вигляд. Вони мали вигляд, гідний тронного залу! Праворуч і ліворуч у цьому передпокої стояли зручні невеликі лавочки.
Зненацька передпокій загудів і почав сіпатись, ніби ліфт. А може, цей був ліфт. Але в звичайному ліфті завжди знаходяться одні двері, а тут було двоє дверей, ніби у вагоні метро. І жодних кнопок!
Тьотя Ліка знову постукала у розкішні двері, котрі вели у покої господарки чарівного світу. Тьотя Ліка стукала, але їй ніхто не відповідав.
“Може, Ігрек і прийшов до нас тому, що тьотя Ліка до нього “достукалася”, – весело подумала Іннуся, але озвучувати жарт не стала.
Позаяк і цього разу на стук ніхто не відізвався, принцеса Анжеліка просто штовхнула двері у тронний зал. Вони виявилися незамкненими.
Тьотя Ліка, Іннуся та Юрчик увійшли до тронної зали Баби Алі.

Понравилась статья? Поделись с друзьями!
Facebook Опубликовать в LiveJournal Tweet This


Оглавление   |  На верх

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2020

Полезные новости